безпечний

Next

Швидка та безпечна реєстрація

Всі поля, окрім позначених, є обов'язковими для заповнення.

Пароль повинен містити:

  • 6–12 символів
  • 1 цифру
+380

Ми будемо використовувати цей номер, якщо нам потрібно буде зв'язатися з вами.

Прапор України Україна
Поставте прапорець у відповідному віконці, якщо ви НЕ бажаєте отримувати новини про розпродажі та іншу інформацію, що стосується сайту Next.

Ми хотіли би тримати вас в курсі новин про товари та послуги сайту Next, зокрема інформувати про заходи в магазинах, пропозиції, акції та розпродажі. Next можете використовувати ваші контактні дані, щоб зв'язатися з вами електронною поштою, телефоном, поштою або надіславши SMS-повідомлення. Ви можете відмовитися від отримання розсилки в будь-який час, скориставшись посиланням для скасування підписки, яке зазначено в наших повідомленнях, або змінивши відповідні налаштування в своєму обліковому записі. Next включає в себе офлайн-магазини Next та онлайн-магазин Next, які входять до складу компанії Next Retail Limited. Ваша особиста інформація не буде передана іншим компаніям для використання у маркетингових цілях. Ваша інформація може оброблятися за межами Європи, але існують суворі правила для її захисту. Щоб дізнатися докладніше, ознайомтесь з нашою Політикою конфіденційності та Політикою щодо файлів cookie.

Натискаючи «Зареєструватися», ви погоджуєтеся з Умовами та положеннями, Політикою конфіденційності та Політикою щодо файлів cookie сайту Next.

Замок БЕЗПЕКУ ГАРАНТОВАНО Логотип Norton Security